Data Scientist (AI/Python/ML)

Pojďte s námi transformat business pomocí AI.

Do našeho týmu hledáme bystrého a motivovaného data scientistu, který má zájem a zkušenosti s prací s AI. Zapojíte se do různorodých projektů a pomůžete nám je realizovat udržitelným způsobem. Také budete trávit čas i brainstormingem potenciálních řešení a způsobů, jak transformovat business problémy do ML-driven řešení.

Pomůžete nám zajistit, aby technická stránka našich projektů odpovídala našim standardům a abyste udrželi krok s neustálým pokrokem technologií, nabízíme pravidelný vyhrazený čas, abyste si rozšířili své dovednosti.

Náš technický stack zahrnuje Python (scikit-learn, pyspark, pandas, ...), Databricks, MLflow, Azure.

Contact Us

Náplň práce:

  • Pomáhat s end-to-end vývojem data science produktů
  • Udržovat si přehled o technickém pokroku v oblasti AI minimálně v rámci vyhrazeného času na zlepšování svých dovedností
  • Překládat potřeby businessu na praktické problémy v oblasti data science
  • Udržovat a upravovat stávající ML řešení

Co nabízíme:

  • Nadstandardní odměnu/mzdu a balíček benefitů
  • 5 týdnů placené dovolené s 1 dnem navíc za každý rok spolupráce
  • Flexibilitu - hybridní model práce, několik dní v týdnu v kanceláři
  • Příležitost pracovat s nejnovějšími technologiemi v oblasti umělé inteligence a strojového učení
  • Pravidelné teambuildingy (bowling, motokáry, ...)
  • Profesní rozvoj formou interních a externích školení
  • Balík firemních benefitů - Multisport karta, uLekare.cz, výhodný mobilní tarif aj.

Co požadujeme:

  • Několik dokončených komplexních ML projektů
  • Zkušenosti s Pythonem (2+ let)
  • Zkušenosti a zájem o využití AI v businessu
  • Jsi týmový hráč s dobrými analytickými schopnostmi a kritickým myšlením!
  • Toužíš získávat další a další znalosti v relevantních oborech
  • Pochopení a dodržování programátorských best practices
  • Zkušenosti s Databricks výhodou

Interested in this job? Send us your CV